Uudised

20.09
2018

Hiinas avati Saare Ereki tehas

Kertu Kalmus / Saarte Hääl

8. septembril 2018 avati Hiinas Hubei provintsis Jimgeni linnas Saare Ereki puit- ja elementmajade tehas. Saare Erek on juba mõnda aega läbi viimas EASi arenguplaani, mille abil on kasvatatud Hiina sihtturu osa Saaremaa Houses brändi kandvatele elementmajadele. EAS kaasrahastas laienemist uuele eksportturule ettevõtluse arenguprogrammist ligi 500 000 euroga.

Saare Ereki Hiina tehases töötab esialgu sadakond kohalikku elanikku ning avamispäevaks oli tehasel tellimusi ees enam kui 40 000 ruutmeetri elementmajade ehitamiseks. Loe täisartiklit siit.

 

 

25.06 - 2018

EAS-i arenguplaani programm

Head huvilised, Anname teada, et viime läbi EAS-i arenguplaani, mille abil kasvatame Hiina sihtturu osa meie elementmajadele. Projekti eesmärgiks on laienemine uutele eksporditurgudele, mille käigus arendatakse välja sihtturu nõutele vastavad puitelementmajad. Projekti kaasrahastab EAS Ettevõtluse Arenguprogrammist 449 871.25 euroga.

27.07 - 2016

Tehasemajad Saaremaalt

Kallid huvilised, Anname teada, et oleme uuendanud tehasemajade valikut meie Saaremaa Houses koduleheküljel. Täpsema info saamiseks palun klõpsake kodulehel www.saaremaahouses.ee . Sealt valige omakorda ‘Majad’ ning siis juba vastavalt soovile kas aiamajad (suviseks olemiseks mõeldud puhkemejad, abihooned, kioskid) või elementmajad (aastaringseks elamiseks mõeldud eramud, ridaelamud, terviklikud arendused ja projektid). Küsimuste tekkimise korral või rohkema info […]

06.01 - 2016

Uus koduleht

Head ehitushuvilised, Anname teada, et uuendasime Saare Ereki kodulehte. Viimasest värskenduskuurist on möödas omajagu aastaid ning selle ajaga on lisandunud nii mõnigi uus tegevusvaldkond. Lisaks Saaremaal ja Mandri-Eestis pakutavale ehitusteenusele on lisandunud eksportivad aia-ja elementmajade tootmised. Täpsema tootevaliku saamiseks palun võtke meiega ühendust või külastage puitmajade veebi aadressil www.saaremaahouses.ee